• Karacakılavuz / Sülymanpaşa - TEKİRDAĞ.
  • 0541 492 29 46
  • iletisim@seoofisim.com

Seo çalışması nedir ?

Seo çalışması nedir ?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitenizin görünürlüğünü ve arama motoru sonuç sayfalarındaki içeriğini sağlamak için kullanabileceğiniz tüm yöntemlerin şemsiye terimidir

Yöntemler, web sitenizdeki perde arkasında elde edebileceğiniz teknik uygulamalardan farklılık gösterir.
Sitenizin görünürlüğünü artırmak (bağlantı kurma, sosyal medya pazarlaması) için kullanabileceğiniz tüm tanıtım amaçlı ‘sayfa dışı’ yaklaşımlara (bunu, “sayfa SEO” olarak adlandırabiliriz).

Görünürlük yada ilk sayfa hakkında konuşacak olursak, ‘organik‘ sonuçlardaki belirli arama terimleri için web sitenizin sonuçlarının ne zaman üst sıralara çıkabileceğini, temel faktörleri ayrıca dış etkenlerin hepsini detaylı olarak inceleyerek detaylı analiz yapılmalıdır.

Güçlü bir site mimarisi oluşturmak ve net bir navigasyon sağlamak, arama motorlarının sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde dizine eklemesine yardımcı olacaktır. Bu ayrıca, daha da önemlisi, ziyaretçilere sitenizi kullanmada iyi bir deneyim sunacak ve tekrarlanan ziyaretleri teşvik edecektir. Google’ın, mobil optimizasyon ve site hızı da dahil olmak üzere kullanıcı deneyimine gittikçe daha fazla önem verdiğini göz önünde bulundurmak gerekir.

SEO’nun yapısı ve gereksinimleri hızlı bir şekilde değişir, bu nedenle seoofisim.com öngörülemeyen saha da gezinmeye yardımcı olmak için tam bu noktada size yardımcı olabilmek için burada devreye giriyor. İster Google’ın algoritmasında yeni bir değişiklik olsun, isterse semantik doğal dil araştırması ile uğraşmak veya en son hızlandırılmış mobil sayfa teknolojisini uygulamak olsun, seoofisim.com sizin tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek yetkinliğie ve donanıma sahiptir.

leave a comment